Meditace 3+1 zdarma

Meditace, relaxace, pocit uvolnění. To všechno je v dnešní době známé a každý z nás se s těmito pojmy i technikami pravděpodobně již seznámil a možná i vyzkoušel.

Doba je zrychlená, jsou na nás vyvíjeny nároky a povinnosti a tak hledáme chvilky, kdy se můžeme zastavit aspoň na pár minut a relaxovat.

Jednou z nejdůležitějších dovedností je náš dech. Vědomé dýchání v nás navodí klid a nekonečné rozjímání a pocit lehkosti a ve spojení s relaxační Meditací dosáhneme klidu, rovnováhy a všímavosti.

Cítíte se unavení, nestíháte nebo všechno odkládáte na „Až pak“, protože teď musíte udělat něco pro šéfa v práci, protože teď musíte vyzvednout děti ze školy, protože teď musíte nakoupit…..

Zněla Vaše odpověď „Ano“?  Více jak třikrát?

Pojďte se zastavit a dopřát si pár minut a zaposlouchat se do relaxační meditace. V představách se podíváte k vodě, do hor, přírody nebo si představíte svou lásku. Nemusíte mít žádnou přípravu ani žádné pomůcky. Stačí si jen pohodlně sednout nebo lehnout a nechat se vést a dopřát si pár minut pro sebe, načerpat energii a pocit uvolnění.

Připravila jsem právě pro Vás relaxační meditace v balíčku 3+1.

Meditace jsou v délce deseti až patnácti minut. Při poslechu si odpočinete, nebo se ve Vašich představách podíváte na místa, které máte rádi a uvolníte tak napětí po celém dnu.

Opakovaným posloucháním a harmonizováním těla bude pro Vás snadnější zvládnout denní koloběh a povinnosti, které během dne přichází. Meditaci si můžete pustit kdykoliv během dne nebo večer před usínáním a dopřát si tak pár minut být sama sebou, sám sebou…

Co vám meditace přinese?

Pro koho je relaxační meditace vhodná?

Co balíček 3+1 obsahuje?

Meditace Cesta do hor

Máte sny, nebo přání? Jste na cestě svého rozvoje? Pak je důležité si uvědomit, že i cesta je váš cíl…

Meditace Cesta tělem

Probuďte v sobě každou buňku vašeho těla a objevte svoji vnitřní krásu…

Meditace Voda

Voda je spojení naší intuice a naších emocí. Najdete v ní odpovědi, nebo si jen tak můžete užít pobyt u vody…

Meditace Láska

Objevte svou vnitřní lásku, svůj střed těla a nalaďte se na své vnitřní dítě…

Balíček meditací objednávejte vyplněním formuláře